Frekansların Dansı Ses Yolculuğu

Varoluşumuzla uyumlu 432 Hertz yaratılış frekansına, akorlu enstrumanlarla özümüzün titreşimleriyle uyumlanmak ve güncel hayatta frekanslarımızı bozan binlerce etkiyi dengelenmek için hep bir’likte Frekansların Dansı: Ses Yolculuğu’nda buluşuyoruz. Titreşimlerle arınarak hafiflemeyi deneyimlemeye, sadeleşmeye ve açığa çıkan koşullardan özgür kalbinden akan sevginin ışığını hatırlamaya ve parlamaya hazırlan. Seslerin, titreşimlerin, nebulaların, galaksilerin öreceği çok özel bir buluşmaya sizleri X Media Art Museum’a davet ediyoruz.

Kristal arpın frekanslarıyla hücrelerimide ağırlık yapan yüklerden özgürleşmeye, Aslı Bostancı’nın sesiyle birlikte yükselen şaman davulu, monochord, etnik flüt, yağmur çubuğu, otuz üç Tibet çanağı ve daha birçok enstrümanla varoluşumuzun köklerini güçlendirmek, titreşimlerinin ördüğü alanda içsel sorularımızın cevaplarını bulmak, dinlenmek, kalbimizi dinlemek ve derin dinginlik için çıkacağımız içsel bir yolculuk sizleri bekliyor.

Önemli uyarı: Etkinlik için katılımcılarımızın yanlarında mat, battaniye ve kendilerini sıcak tutacak rahat kıyafetlerle gelmesi önemle rica olunur.

Performans: Aslı Bostancı & Merdol Can Dinçer
Sorry, no content found.

XMAM

X